Výroba dřevoobráběcích strojů

Vyvíjíme a vyrábíme stroje pro dřevařské provozy 
Současně provádíme následný servis dodaných strojů a zařízení

Frézovací odkorňovač

Automatický frézovací odkorňovač výřezů až do 10m délky kmenů s reduktorem kořenových náběhů. Ovládání celého zařízení dálkovým ovladačem, automatický provoz. Stroj může být na přání vybaven příčným nebo podélným vyhazovačem kmenů.

Odkorňovač rotorový

Odkorňovač s plovoucím rotorem

Dle naměřeného průměru kmene se celý rotor automaticky pomocí 2 hydraulických válců vystředí na vstupující střed kmenu. V průběhu odkornění probíhá přítlak kmenů pomocí přidržovacích cívek na vstupní i výstupní straně odkorňovače. Vystředění rotoru zajišťuje klidný průchod kmenů rotorem.

Měření dřevní hmoty

Měřící zařízení pracuje na principu infračervené měřící závory. Svazek paprsků je umístěn na hydraulicky výklopném rameni a během měření je přerušován měřeným kmenem, počet přerušených paprsků je vyhodnocován ve stacionární přijímací jednotce.

Hydraulická ruka

Jsme tradiční dlouholetý výrobce stacionárních nakládacích jeřábů PREMIUM. Tyto jeřáby vynikají robustní konstrukcí a vysokou provozní spolehlivostí a jsou primárně určeny pro použití v dřevozpracujícím průmyslu nebo v kovošrotištích.

kapovací stanice stacionární

Kapovací pily

Dodáváme stacionární kapovací stanice, které jsou určeny pro vysoký výkon a plně automatický provoz. Vyrábíme i mobilní kapovací stanice.
Dvě gumová kola namontovaná na rám kapovací pily umožňují její použití prakticky všude.

servisní práce

Servis

Naše společnost svým zákazníkům poskytuje komplexní služby v oblasti servisu našich zařízení.
Náš sklad náhradních dílů zaručuje okamžité řešení Vašich problémů našimi servisními techniky, nebo zasláním konkrétního náhradního dílu.

A.F. servis, s.r.o.

Sokolská 380, 768 32 Zborovice, CZ

Rychlý kontakt

+420 608 950 090
+420 608 813 653